fbpx

İnteraktif Video

Sayesinde dönüşümlerinizi 10X artırın! trafiğinizi boşa harcayarak para kaybetmeyin!

Tek bir video İle;

hedefi vuran ok
% 50

Dönüşüm Artışı

uçan roket görseli
% 127

Aksiyon Artışı

ücret iadesi
27 %

Maliyet Düşüşü

çark çeviren adam

Süreç Nasıl İşliyor?

 • İşinizi Bize Tüm Detaylarıyla Anlat
 • Video Kurgusu Oluşturalım
 • Videonu Özenle Hazırlayalım
 • Sitene Entegrasyon İşlemini Yapalım
 • Müşteri ve Satışlardaki Artışı Gör

İnteraktif Video
İle Neler Yapabilirsin?

Müşterilerini, tercihlerine göre ilerleyen sunumlarla şaşırt ve etkile! Sıradan tanıtım yapan rakiplerinin kolayca önüne geç!

1. Hızlı ve kolay potansiyel müşteri
formu elde et

Tıklanabilir video sayesinde hızlı bir şekilde müşteri formu toplayabilirsin.

Eski ve geleneksel formlar yerine yüksek teknolojili videonuz sayesinde rakiplerinin önüne geç!

Peki gerçekten işe yarıyor mu?

Sgoss markası interaktif video kullanarak tek bir kampanya ile 30 günde 3144 potansiyel müşteri elde etti ve müşteri edinme maliyetini %900 azalttı.

Sgoss Markası

Maybelline Markası

2. Satışlarını ve
müşteri sepet maliyetlerinizi artır

En iyi satış sistemleri potansiyel müşterilerin kendi kendine satın almalarını sağlayanlardır…

Potansiyel müşterilerine  ürün ve hizmetlerini inceleme ve seçme şansı ver.

Video bu süreci otomatik olarak senin adına yapacak ve sonuçlara inanamayacaksın!

Dünyaca ünlü Maybelline kozmetik markası interaktif video kullanarak piyasa ortalamasının 14 kat üstünde satış oranına ulaştı.

3-Tüm İçeriklerini ve eğitici videolarını otomatiğe bağlayarak
etkileşimlerini artır

İnteraktif video sayesinde müşterilerinin istediği hizmet ve ürünü seçmesini sağla.

Sonuç mu?

Daha fazla mutlu müşteri ve daha az stresli destek ekibi hizmeti.

Samsung yeni kamera özelliğinin nasıl kullanıldığını video kullanarak anlatarak müşteri hizmetlerinde gücüne güç kattı.

Samsung Markası

Toyota Markası

4. Müşterilerinin beklentilerini ve satın almalarını tetikleyecek hususları ortaya çıkart!

Ziyaretçilerinin demografilerini ve spesifik davranışlarını kolayca tespit et ve dönüşüm oranlarınızı artır!

Toyota müşteri kitlesinin spesifik datalarını analiz etmek için interaktif videoyu kullanıyor.

5. Yaklaşan tanıtımlarınız İçin güçlü bir etki oluşturun

Video ürün ve hizmet lansmanlarınız için güçlü bir reklamdır. Otomatik bir sistem kurarak satışlarınızı artırır.

Warner Brothers yaklaşan ürün tanıtımı için hazırladığı interaktif video sayesinde potansiyel kitlesini yaklaşık 8 dakika daha fazla sitesinde tutmayı başardı.

Warner Brothers Markası

Otomatik satış makineni kuralım ve seni tatile çıkaralım!

Sen de sadece bu büyük firmaların sahip olduğu teknolojiye sahip olarak sektöründe fark oluşturmak ve dönüşümlerini artırarak rekabeti kolayca yenmek istiyorsan hemen bizimle iletişime geç!

İnteraktif Video

Hakkında Merak Edilenler

Pazarlama sektörüne hız kazandıran ve birçok firmadan ayrışabilmeyi kolaylaştıran interaktif video her ölçekten işletmenin müşteri ve satış rakamlarını yükselten faaliyetlerin başında gelir. Alanının uzman firmalarından destek alarak sektörde yükselmenizi sağlayan firmamız Vidyoner sayesinde sizler de kısa sürelerde hedeflediğiniz kitlelere ulaşabilirsiniz.

Online pazarlamanın hız kazanmasıyla birlikte gündeme gelen en önemli konulardan biri de müşterilere empati odaklı videolar hazırlamayı sağlayan interaktif video çeşitleridir. Görsel içeriklerin ve müşteri bazlı çalışmaların öneminin artmasıyla birlikte önemi daha da artan videolar akla gelebilecek her sosyal ağ için özel olarak hazırlanan içeriklerdir. Üstelik sıradan video içerikleri gibi sadece başlat – durdur eklentilerine de sahip değillerdir.

Popülerliği giderek artan video akla gelebilecek her alanda kullanılabilecek işlevselliğiyle ön plana çıkan videolardır. Genel olarak interaktif video nedir, ne işe yarar diye bakılacak olursa kullanıcıyla iletişime geçmeyi sağlayan ve kullanıcıların seçimlerine göre kullanıcıya sunulan video içerikleridir denilebilir. Bilindiği üzere klasik video içerikleri herhangi bir konu üzerinden hazırlanan ve sadece başlatma-durdurma özelliği olan içeriklerden oluşmaktadır.

Bu kısıtlı özellikler kullanıcıyla iletişime geçmek isteyen kişilere yeterli veriyi sunamamaktadır. Ancak doğru ve sistematik bir şekilde hazırlanan videolar kullanıcıların istek, beklenti ve arzularına uyan en ideal içerikleri hazırlamak amacıyla kullanılmaktadır. Böylece videolar özellikle hizmet ya da ürün pazarlamak isteyen ve markalaşma sürecini hızlandırmak isteyen firmalara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kullanıcının kendi seçimlerine göre şekil alabilen interaktif video içerikleri son günlerde eğitim de dahil olmak üzere pek çok alanda büyük fayda sağlıyor. Özellikle video izleyen kişilerden net dönütler almak isteyenlere fazlasıyla yardımcı olan bu video çeşidi için birden fazla interaktif video hazırlama aracı kullanılabilir. Bu araçların bir kısmı ücretli bir kısmı ücretsizdir. 

Video hazırlama için ilk koşul fark oluşturmayı hayal ederek başlamaktadır. Kendi alanında en iyisi olmak isteyen firmaların hemen talep ettiği bu tarz etkileşimli video içeriklerinde kişilere nasıl bir hayal kurdukları sorulmakta ve mevcut hayaller kurgularının var olan iş ile bağlaştırılmasıysa alanının en iyi ekiplerine bırakılıyor. 

Oluşturulan ve üzerinde detaylıca çalışılan interaktif video daha sonra firmaların web sitelerine yükleniyor. Yüklemeden sonra çok kısa süreler içerisinde daha net ve kesin sonuçlarla dönütler alınabiliyor. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek ve fark oluşturacak tanıtım filmleri için Vidyoner ile iletişime geçebilirsiniz. 

Web siteye gelen trafiği boşa harcamamak için en kısa sürelerde edinilmesi gereken videolar profesyonel ekip desteğiyle maksimum verim sağlayan içeriklerdir. Kullanımı giderek artmaya başlayan ve çoğu kişide merak uyandıran interaktif videonun faydaları yakından incelenirse ön plana çıkan artılar şunlardır:

 • Kullanıcı ile etkileşim kurmada büyük kolaylık sağlar.
 • Tasarlanan video içeriği sayesinde kullanıcıların söz konusu içerik hakkındaki fikirleri doğrudan öğrenilebilir. 
 • Etkileşimi, daha eğlenceli ve kopukluk yaşanmadan sağlayabilmeyi hedefler.
 • Soru, görsel, anket ve daha birçok eklentiyle kullanıcının videodaki içerik hakkındaki cevaplarına ulaşılabilir ya da müşteri leadleri mail ve form aracılığıyla toplanabilir.
 • Özellikle 2D ve 3D animasyon şeklinde hazırlanan video içerikleri sayesinde firma, marka ya da ürüne olan ilginin artırılması sağlanır.
 • İçeriğe verilen yanıtlarla kullanıcı verileri kolayca raporlanabilir. Bu raporlamalar markaların daha doğru ve sağlam adımlarla ilerlemesini sağlar.
 • Yeni müşteri edinme maliyetlerini azaltmada fayda sağlar.
 • Dönüşüm oranı olarak diğer içerik türlerinden çok daha yüksek dönüşümler sağlamaya yardımcı olur.

Ürün ve hizmet pazarlamada büyük artılar sağlayan video içerikleri için Vidyoner sayfamıza bir göz atabilir, daha önce hazırlanan video içeriklerini inceleyebilirsiniz.

İnteraktif video fiyatları genel olarak belli kriterler göz önüne alınarak hesaplanır. Burada en önemli detay, talep edilen video içeriğinde işi, ürünü ya da hizmeti en doğru şekillerde aktarabilmektir. Bunun için alanında uzman içerik ekiplerinin hazırladığı örnek videolar izlenebilir. Elbette video süreleri ve istenilen video çeşidi de fiyatlandırmada etkili olmaktadır.

Şeffaf fiyat politikasıyla hizmet veren firmamız, tüm projelerde fiyatlandırmayı proje başlamadan hazırlar. Bu fiyatlandırmada talep edilen her detay ayrıntılı olarak görüşülür. Yapılan görüşmeler sonrasında sektörlerinde fark oluşturacak projelerin kurgusu tamamlanır. Video süresi, türü ve diğer detaylardan sonra video fiyatları netleştirilir. Sizler de şeffaf fiyatlandırmalardan faydalanmak için web sitemize göz atabilirsiniz.