fbpx

Satış Videoları ​

Videonun Gücünden Faydalanarak Hedef Kitleni Etkile Ve Müşteri İkna Sürecini Basitleştir! ​

Müşterilerimiz İçin yaptığımız
Satış Videoları

Ürününü, hizmetini ya da şirketini ilgi çekici animasyon videolar sayesinde müşterilerinin zihnine kazı ve sürecin olumlu tamamlanmasının keyfini çıkar!​

Neden
Animasyon?

 • Dijitalde satış yapmak rekabetin artmasıyla zorlaşmaya başladı.
 • Hedef kitleni etkilemek için kalabalığın arasından sıyrılarak özgün bir içerikle onların karşına çıkmalısın.
 • Tam burada ikna sürecini kolaylaştıran, izleyici ile duygusal bağ kurmanı sağlayan, otomatik bir satış elemanı görevi gören videolar devreye giriyor.
 • Bir satış videosu ile dönüşümlerinizi inanılmaz derecede artırabilirsiniz.
 • Siz de satış sürecini otomatize etmek istiyorsanız markanıza özel satış videonuzu hazırlayalım. Markanız milyonlara ulaşsın.

İstatistikler Ne Diyor?

Videolar trafiğinizi ve potansiyel müşteri elde etme oranınızı %300 artırıyor
(Marketing Sherpa)

%300

Müşterilerin %72'si ürün ya da hizmet satın almadan önce videolarını seyrediyor.
(HubSpot)

%72

Video bir web sitesindeki organik aranmayı %157 artırıyor.
(Conversion XL)

%157

İnsanların % 62’si sosyal medyada ürün ile alakalı video gördükten sonra o ürünle daha çok ilgileniyor.
(Marketing Land)

%62

Markaların % 97’si videoların, ürünlerini ve hizmetlerini daha iyi anlatmalarına yardımcı olduğunu söylüyor.
(Hubspot)

%97

Satış videosu Sayesinde...

 • Hedef kitlenizle etkileşiminizi artırabilirsin.
 • Binlerce satış personelinin yapacağı işi yapabilirsin.
 • Ürün ya da hizmetinizle ilgili pozitif bir etki bırakabilirsin.
 • Müşteri dönüşümlerini hızlı ve verimli bir şekilde artırabilirsin.

Satış Videoları Hakkında Merak Edilenler

Satış videoları , kullanım alanlarının internet dünyasındaki en üst seviyelerinde olduğu günümüzde fazlaca önemli hale gelmiştir. Günümüz koşulları ve teknolojisinde görsellik ve akıcılık çok önemlidir. İşte bu noktada Vidyoner farkı ortaya çıkmaktadır.

Genel anlamıyla pazarlanmak istenen ürünün alıcısını veya hedef kitlesini, ürüne ya da hizmete çekmek amacıyla animasyon ve çeşitli görsel efektler kullanılarak yapılan kısa ve öz tanıtım videolarıdır. Özgün içerikli satış videolarının yapılması planlanan işin hedefine ulaşmasında rol oynayan en büyük etkendir. Vidyoner olarak bizler de sizin adınıza en iyi satış video içeriklerini hazırlamanın garantisini veriyoruz.

Görsellik ve animasyon kullanımı sebebi ile satış videolarının etkileyiciliği, diğer reklam veya tanıtımlara nazaran daha etkilidir. Dijital ortamda verilecek bir hizmeti fiziki olarak tanıtabilmenin tek yolu satış videolarıdır. Bu yüzden internet satışlarında ve dijital satışlarda, satış videoları fazlaca kullanılmaktadır.

Satışı yapılacak bir ürünün alıcıya ulaştırılmasındaki etkileyici yollardan biri video hazırlamaktır. Videoların temel özelliği ürünü hedefindeki alıcılara ulaştırırken kısa, öz, bir o kadar da etkileyici ve vurucu bir tarafının olmasıdır. Bunun yanında satışta açıklayıcı videoların kullanımının önemi aşağıdaki maddelerle açıklanabilir:

 • Yaşamakta olduğumuz sanal dönemde satış açıklayıcı videolar ile hedef kitleye ulaşılmakta ve ürün pazarlanmaktadır. 
 • Satış açıklayıcı videolarda kullanılan animasyon ve görseller, sosyal mecralarda ve internetin genelinde paylaşılabilir. Böylece ürünün kısa zaman içerisinde tanınarak hedefine ulaşmasını sağlar.
 • Bu videolar sayesinde zor ve bir o kadar da masraflı olan reklam yükü hafifleyerek daha ucuz ancak daha etkili olan yol seçilmiş olur.
 • Açıklanmakta olan iş ve proje kullanılan animasyon ve video kalitesine de bağlı olarak hedefindeki alıcının kafasında bu ürünü almaya yönelik sinyaller uyandırır.

Günümüz teknolojisinde sosyal medya ve diğer dijital platformların kullanımı arttıkça, dijital reklamcılık ve video kalitesi önemli olmuştur. Akılda kalmak istenen amaca emin adımlarla ilerlemek ve başarıya ulaşabilmekte videoların kullanımı zorunlu hale gelmiştir.

Klasik ve basit videolar, satıcının veya hizmet sağlayıcının ürününü tanıtması ve yayması amacına yeterince ulaşamaz. Daha kaliteli animasyonlar ve görsel efektler kullanarak hazırlanmış bir satış videosu bu amaçlara ulaşmak konusunda çok daha başarılıdır.

Animasyonlu satış videoları tanıtımı yapılacak ürünü ya da hizmeti daha ilgi çekici hale getirerek alıcının sıkılmadan ürünü tanımasına hizmet eder. Yapılan animasyonun kalitesi, satış miktarını, ulaşılan kitleyi ve ürünün pazarlanmasını doğrudan etkilemektedir. Sıkıcı görseller yerine bu animasyonlar kullanılarak akılda kalıcılık sağlanır.

Satış videoları yaptırmak için profesyonel yardım alabilirsiniz. Özellikle 2D animasyon filmi gibi profesyonel tanıtım filmleri kullanılarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Vidyoner üzerinden profesyonel destek alarak kaliteli içerikler ile dikkatleri firmanıza, projenize ya da ürününüze çekebilirsiniz.

 • Should be Empty: